Možnost platit zbožím se týká jen podnikatelů?

Nikoli. Testovací provoz již ukázal, že i lidé, kteří žádnými výrobky nedisponují, mají ve svém okolí nebo v rodině někoho, kdo má firmu a má ve skladu nadvýrobu. Řada firem se potýká s poklesem poptávky a vítá možnost nalézt nové zákazníky, nové odbytové kanály. Pokud mezi svými známými žádné podnikatele nemáte, nevadí. K platbě můžete využít nepotřebný či nevyužívaný movitý i nemovitý majetek.

 

Může DOTOMAT garantovat, že zboží dokáže prodat?

O prodej zboží se starají specialisté, kteří disponují mnohaletými zkušenostmi ze všech obchodních prostředí a to jak v ČR, tak i v zahraničí. Mají k dispozici specializované nástroje, jako například Deadstock, a také aktivní přístup do stávajících prodejních sítí. Šance na úspěšný prodej se tak mnohanásobně zvyšuje.

 

Jedná se tedy o barterový obchod?

Služby, které DOTOMAT svým klientům poskytuje a v budoucnosti připravuje, jdou daleko za rámec pouhé výměny zboží za zboží. Jako například skutečnost, že prodávající a kupující mezi sebou přímo nic nesměňují. Stejně tak jako to, že prodávající za své zboží či služby může dostat i zálohu a může nakupovat ihned, aniž by jeho zboží bylo prodáno. A řada dalších služeb, které budou představeny v budoucnu.

 

Jak proces úhrady zbožím probíhá v praxi?

Zájemce se bezplatně zaregistruje na www.DOTOMAT.cz. Uvede, jakým zbožím nebo službou chce platit. Současně uvede, jaké zboží si přeje nakoupit. Obchodník DOTOMAT se s ním spojí a věnuje se mu individuálně. Někdo je například pod velkým časovým tlakem a je třeba jeho zboží prodat velmi rychle. Jiný zákazník naopak plánuje nákup několik měsíců dopředu a na prodej jeho výrobků je tak k dispozici více času.

 

Kdo stanoví cenu zboží nebo služby?

Samozřejmě vždy Vy. Obchodník DOTOMAT může sdělit zájemci cenová či obchodní doporučení, může pro něho také analyzovat cenovou situaci na trhu jak v ČR, tak případně v jiných zemích. Ale konečné rozhodnutí o ceně či obchodních podmínkách je vždy výhradně na Vás.

 

Dotaci získá opravdu každý?

Ano, každý. Systém je nastaven tak, aby i zákazník v situaci, kdy z nějakého důvodu nemůže zaplatit zbožím (například čeká na realizaci prodeje svého zboží), přeci jen nějakou zákaznickou výhodu získal. Dotaci – tedy vlastně odměnu za to, že se zákazník rozhodl nakoupit u partnera DOTOMAT, tak získává opravdu každý.

 

Chci nakoupit zahradní nábytek, ale na seznamu jsem ho nenašla. Mohu přesto při nákupu nějakou výhodu získat?

Stačí svůj požadavek vepsat do příslušného formuláře na webu DOTOMAT.cz , zkušení obchodníci se s Vámi spojí a naleznou pro Vás takové řešení, aby i v tomto případě platilo: DOTOMAT – nejvýhodnější nákup v ČR.

 

Zdědila jsem rozsáhlý pozemek. Mohu i vlastnictví pozemku nějak využít v procesu platby protihodnotou?

Zcela jistě ano. Jednak obecně platí, že zkušení obchodníci DOTOMAT pomohou zájemci nalézt optimální obchodní řešení. Ale pokud jde konkrétně o větší pozemek, díky našemu působení v SRN jsme v minulosti opakovaně dokázali na přání klienta nalézt zahraničního investora k plné spokojenosti českých klientů.

 

S nákupem stavebního materiálu velmi spěchám. Mohu nakupovat i dříve, než se podaří mé zboží prodat?

Ano, i toto je možné a ve zkušebním provozu to byla i velmi poptávaná varianta obchodní spolupráce. Pokud obchodníci DOTOMAT dojdou k závěru, že rychlý prodej nabízeného zboží je velmi reálný a nebo je takové zboží dokonce již zalistováno a obchod tak probíhá, může DOTOMAT vyplatit prodávajícímu zálohu ve výši 60 – 100% hodnoty zboží předem. To je ale vždy individuální řešení, o kterém je třeba jednat.


 

Potřebujete další informace? Vepište své téma do pole v kontaktním formuláři. Naši specialisté se s Vámi spojí.

Vyplňte prosím pole označené *